Мій кошик

Врізні світильники

Врізні світильники швидко отримали свою популярність. Це пояснюється не тільки широким асортименту моделей, які відмінні своїм дизайном, але і простотою в установці.

Особливості врізних світильників

Існує кілька різновидів врізних світильників. Вони відрізняються напрямком світлових променів. До основних типів відносяться:

  1. точкові моделі;
  2. ширококутні світильники.

Для першої лінійки властиво одне основна відмінність - наявність вбудованої лінзи, яка формує світловий пучок і направляє його в певний бік.
Ширококутові врізні світильники знайшли своє застосування в якості декоративного підсвічування, як візуальне виділення певних зон або об'єктів.

Як правильно підібрати виразний світильник?

Як вибрати виразний світильник правильно? Інтернет-магазин ЦЕХ5 пропонує купити масу цікавих моделей, але завдання - підібрати таку, яка буде відповідати дизайнерському рішенню приміщення.

  • Стримана класика обійдеться недорого. На фото можна побачити світильники, які стануть гідним доповненням інтер'єру. Намагайтеся такі моделі розташовувати в кімнаті симетрично.
  • Поширеним стилем є мінімалізм. Провідне місце віддається простоті і функціональності. Це моделі, яким не властивий багатий декор.
  • Світильники з елементами металу підійдуть для приміщень в стилі хай-тек.

Врізні світильники в Інтернет-магазині ЦЕХ5

Ціна на моделі в магазині ЦЕХ5 є демократичною. Дешево купити простий і якісний світильник не складе труднощів. Ми часто пропонуємо своїм клієнтам акції і знижки. Співробітники допоможуть оформити замовлення з доставкою по всій Україні (Київ, Харків, Дніпро, Одеса і т.д.). Ми пропонуємо тільки якісну продукцію.

  • В бажання
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору